• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla

İzmir Sığacık Transfer

Sığacık, İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı bir belde olarak düşünülebilir. Özellikle turistlerin de burayı tercih etmesinin sebebi kendisine “sakin şehir” denmesidir.  Sakinliği ile meşhur bu beldenin yeşilliği ve güzel havası dikkat çekmektedir. İzmir Sığacık transfer, sahil bölgesinde de fazlaca filosu olan bir taşımacılık topluluğu olarak kullanıcılara ikincil bir ulaşım seçeneği sunmaktadır. Bu eşsiz cennete ulaşabilmek için Adnan Menderes Havalimanı’ndaki hizmet araçlarını ve VIP servisleri kullanmak mümkündür. Merkeze uzaklığı kırk dakikadır. Sığacık tekne turları ve gün batımı turları gibi güzel vakit geçirmeye uygun bir alandır. Çeşitli aktiviteler sonrası konaklama bölgelerine de VIP hizmetler sunulmaktadır. Sığacık, çevre ilçelere ulaşım konusunda pek sorun yaşanmayan ender bölgelerdendir. Bu nedenle transfer firmalarının öncelikli çalıştığı lokasyonlardandır.

İzmir Sığacık Transfer Bölgeleri

İzmir Sığacık transfer yolun götürdüğü her yere hizmet uygulamaktadır. Buna beldede yaşayan sakinlerin yazın kullandıkları köyler ve diğer yerleşim bölgeleri de dahildir. Sahil civarında tesisleri bulunan bu transfer şirketleri, doğallığı ile meşhur Gödence Köyü ve çevre köylere de hizmet vermektedir. Toplu taşıma gibi stresli yolcukların aksine transfer şirketleri VIP hizmet sunmaktadırlar.  Sığacık bölgesine transfer olurken genel olarak Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanan her müşteri, kaliteli personeller ve isteğe uygun türden araçla konaklayacağı köy ve alternatif lokasyonlara yönlendirilir. Bu nedenle müşteriler daha Sığacık bölgesine varmadan bile huzurun ve memnuniyetin, güvenli yolculuğun tadını çıkarabilir.

İzmir Sığacık Transfer Hizmetleri

İzmir Sığacık transfer, kıyı kasabasına paralel olan her dinlenme tesisi ve istasyona entegre bir şekilde çalışmaktadır. Bu transferler sırasında müşterilerin memnuniyetini en üstte tutan filolar, çeşitli araç türleri ile hizmetlerini sürdürmektedirler. Bu hizmetlerin başında ailelerin tercih ettiği panelvan türündeki araçlar gelmektedir. Panelvan türündeki araçlar genişliği ve kalitesi ile geniş ailelerin rahatını karşılamaktadır. Diğer bir tür ise çiftlerin rahatı için kullanılan spor türü araçlardır. Burada tercih, ihtiyacına uygun aracı seçip ulaşımını rahatça sağlayacak olan müşterilere bırakılmıştır. Turizm şirketlerinin bu yöndeki en önemli hassasiyetleri de şoför tercihidir. Transfer yapacak olarak her şoför, görevine odaklı ve güvenilir sürüş için eğitilmiş kişilerden oluşmaktadır.

Call Now Button