• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla
Transfer Bölgeleri
İzmir Alaçatı Transfer

İzmir Alaçatı Transfer

İzmir Alaçatı Transfer

Alaçatı İzmir çevresinde bulunan en turistik bölgelerden biri olması ile dikkat çekiyor. Sahip olduğu doğal ve tarihi güzelliklerin yanı sıra konforlu ve lüks otelleri ile de tatil yapmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bu noktada turistlerin karşısına çıkan en büyük sorunlardan birisi ise Alaçatı’ya nasıl ulaşım sağlanacağıdır. Özellikle uçak yolculuğu yaparak İzmir’e inen yolcuların önünde uzun bir karayolu yolculuğu olması ve bu yolculuk için araç bulma stresi tatilinize gölge düşürebilmektedir. Bu noktada devreye giren İzmir Alaçatı transfer hizmeti veren firmalar ile iletişime geçerek sizin için özel olarak hazırlanan VIP araçlar ile otelinize konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İzmir Bodrum Alaçatı Transfer

İzmir Adnan Menderes havaalanı genel olarak tatil destinasyonlarının ortasında yer almaktadır. Bodrum, Çeşme veya Alaçatı’ya gitmek isteyen yolcular için uygun bir uzaklıkta bulunan havalimanında bu yolcuların istedikleri yere hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri için farklı transfer seçenekleri de bulunmaktadır. Bodrum veya Alaçatı gibi havalimanına ve şehir merkezine uzak olan tatil bölgeleri için özellikle VIP transfer uygulaması yoğun olarak tercih edilmektedir. Henüz tatile çıkmadan önce Alaçatı transfer işlemi için anlaşma sağlayan yolcular uçaktan indikleri andan itibaren kendileri için özel olarak hazırlanmış araca binerek hızlı ve konforlu bir şekilde otellerine doğru yola koyulabilmektedir.  

İzmir Havalimanı Alaçatı Transfer

Alaçatı havalimanına uzak bir tatil yöresi olması dolayısı ile havayolu ile gelen yolcular bazı sorunlar yaşamaktadır. Özellikle uçaktan indikten sonra şehre yabancı olan turistler otellerine ulaşmak için hangi ulaşım seçeneğini tercih edecekleri konusunda kararsızlık yaşayabilmekte veya yanlış tercihler sonucunda tatilleri heba olabilmektedir. Bu noktada tatile çıkmadan önce sitemiz üzerinden İzmir Alaçatı transfer işlemi için bizimle anlaşabilirsiniz. Bu şekilde siz uçaktan indiğiniz anda sizin için özel olarak hazırlanmış ve dezenfekte edilmiş son model VIP aracımıza binerek otelinize doğru konforlu ve hızlı bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Alanında uzman olan şoförlerimiz ve son model araçlarımızın yanı sıra içinde bulunduğumuz pandemi koşullarına uygun olarak her bir sefer sonrasında dezenfekte edilen araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Siz de Alaçatı gibi tatil beldelerine transfer hizmeti almak istiyorsanız arintur.com sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Call Now Button