• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla
Transfer Bölgeleri
İzmir Dikili Transfer

İzmir Dikili Transfer

İzmir Dikili Transfer

Ege’nin kıyısında yer alan İzmir’in ilçelerinden birisi olan Dikili, tatilcilerin en çok ziyaret ettiği yerlerden birisidir. İzmir merkeze 120 kilometrelik bir mesafede bulunması sebebiyle ulaşımda araç tercih edilmektedir. Mesafenin fazla olması sebebiyle gitmek isteyenler rahat bir ulaşım için çeşitli alternatiflere yönelmektedir. Fakat rahat bir araçta hızlı ulaşım ile seyahat etmek isteyenler İzmir Dikili transfer VIP araçlarımızı tercih etmektedirler. Transfer hizmeti veren firmalar araçları seyahat edecek kişilerin isteğine göre göndermektedir. Başka bir yerde durak yapmayacak olup sadece size özel yüksek konforlu bir araç olması sebebi ile kolay ve konforlu ulaşım sağlamaktadır.

Dikili VIP Ulaşım

Ayvalık ile oldukça yakın olan Dikili sahili ve tarihi yapısı ile turistlerin severek ziyaret ettiği yerlerdendir. Özellikle hafta sonunu değerlendirmek isteyen İzmirlilerin ilk tercihlerinden olmaktadır. Dikili sahiline ek krater gölleri ziyaret edilen adreslerindendir. Madra çayı burada en beğenilen yerlerden birisi olup ilçenin doğal güzellikleri oldukça çeşitlidir. Adnan Menderes havalimanından Dikili’ye ulaşmak isteyenler için ise ulaşım zor olabilmektedir. Mevcut ağırlıklar ile yorulmak istemeyenler ya da çok daha kolay bir seyahat arzu edenler VIP araçlar ile ulaşımı sağlamaktadır. Şehrin merkezine uzak olan konumlardaki ilçeler ve tatil beldeleri için VIP araçlar sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle bölgeye yabancı olan kişiler diğer ulaşım yollarını kullanmakta zorluk yaşamaktadır. Zaman kaybetmemek ve en kısa yoldan gideceğiniz adrese ulaşmak için Dikili transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İzmir VIP Transfer Araçları

İzmir ve civarındaki yerler için ulaşımda VIP araçlar işinizi çok kolaylaştırabilir. Sizin için özel olarak hazırlanan araçlar ile İzmir Dikili transfer hizmetlerimizden yararlanarak kolay ve hızlı ulaşımın tadını çıkarabilirsiniz. Sadece Dikili değil; Foça, Alaçatı, Kuşadası ve Efes gibi yerler için VIP araçlar ile rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir havalimanından yapacağınız transferler için son model Mercedes Vito VIP araçlarımız bulunmaktadır. Her transferin ardından pandemi koşulları düşünülerek dezenfekte edilen araçlar oldukça hijyenik ve temiz olarak ulaşıma hazır hale getirilmektedir. Siz de arıntur.com adresi üzerinden ayrıntılı bilgi sahibi olabilir; online randevu alabilirsiniz.

Call Now Button