• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla

İzmir İstanbul Transfer

İzmir İstanbul transfer, tatil diyarı İzmir’den metropol İstanbul’a uzanacak olan uzun yolculuğun keyifli geçmesini amaçlayan bir hizmettir. Genellikle İzmir’de tatil gerçekleştirmiş olan topluluklarca tercih edilen bir hattır. İzmir ile İstanbul arasındaki tüm ilgi çekici lokasyonları da rotasına dahil ederek eşsiz bir yolculuk sunmaktadır. Adnan Menderes Havalimanı bölgesinden transfer yapmak isteyen kişilerin araç tercihleri genel olarak aile araçlarıdır. Uzun yol konusunda endişeleri olan müşterileri de uzun yol tecrübesi bulunan şoförler ile seyahat ederler. Bu şoforler güvenli yolculuğu ve konforu vaat etmektedir. İzmir’den başlayan uzun seyahatin sonu İstanbul içerisindeki istenilen konaklama bölgesinde bitecektir. Uçak korkusu olanların, karayolu tercihi İstanbul’a da en çok kullanılan hatlardan biridir.

İzmir İstanbul Transfer, İstanbul’un Tarihini Kucaklıyor

İzmir İstanbul transfer yapacak bir müşteri bu hattı en çok ziyaret amaçlı kullanmaktadır. İstanbul gibi tarih kokan bir metropolü en ücra sokaklarına kadar gezmek mümkündür. İzmir’den kalkacak olan seyahat aracı ise müşterinin bu hizmetine daimi olarak açıktır. Müşteri istediği rotayı eğitimli ve son derece deneyimli olan şoföre teslim eder. Sonrasında yapması gereken tek şey arkasına yaslanarak eşsiz yolculuğun keyfini çıkartmaktır. Üsküdar, Beşiktaş, Beyoğlu, Karaköy, Sarıyer gibi semtleri gezmek isteyen yolcuların deneyimine deneyim katmak için uygun rota hazırlamak yeterli olacaktır. Bu yolculuğu yapan kişilerin konaklama sıkıntısı da bulunduğu hesaba katılırsa genel olarak Beşiktaş bölgesinde bulunan otellerin sıklığı ile çözüme kavuşturulabilmektedir.

İzmir İstanbul Transfer Şehirler Arası Yolculuk Masrafını En Aza İndirmektedir

İzmir İstanbul transfer, özellikle aile bütçesine uygun bir hizmeti vaat etmektedir. Sayıca geniş bir ailenin alternatif seyahat ücretleri epey cep yakarken transfer şirketleri hem özel sayılabilecek araçları hizmete sunmakta, hem de kaliteli şoförler ve yol boyu kesintisiz hizmetle diğer alternatif yolculuk seçeneklerini bir kenara bırakmaktadır. Uçak ve şehirler arası otobüs gibi temel amacı terminallere ulaşıp yolcuyu teslim etmek olan ulaştırma seçeneklerine alternatif olarak transfer seçeneği sunulmaktadır. Yolcunun yol boyunca gezip istediği şekilde mola vermesine de olanak sağladığından son yıllarda daha fazla tercih edilen bir ulaşım ağı haline gelmiştir. Ailelerin tercih ettiği İstanbul seferleri de gerek gezi gerekse iş seyahatleri açısından müşterileri memnun etmektedir.

Call Now Button