• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla
Transfer Bölgeleri
İzmir Fethiye Transfer

İzmir Fethiye Transfer

İzmir Fethiye Transfer firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulan hizmetlerden yalnızca bir tanesidir. Firma olarak sektörün öncüsü konumunda yer almamızın yanı sıra ister iş, isterseniz de tatil seyahatlerinizde sizlerin yanınızda oluyoruz. İzmir ve Fethiye arası yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Mesafe ise 334 kilometredir. Ellerinizde bavullarınız ile seyahat etmek yorucu olacağından dolayı sadece İzmir şehir içi değil, şehirlerarası transferlerinizde de bizleri tercih edebilirsiniz. Aracımız kapınızın önünden sizlere alacak ve Fethiye’ye rahat ve konforlu bir şekilde gitmenize imkan tanıyacaktır. Muğla’nın gözde ilçelerinden olan ve turizm denildiğinde akla gelen Fethiye seyahatlerinizde son model araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

İzmir Fethiye Transfer Hizmeti

İzmir Fethiye Transfer oldukça rahat ve konforlu bir hizmettir. İzmir Havalimanı başta olmak üzere çeşitli noktalardan sizleri alarak Muğla’nın Fethiye ilçesine doğru ulaşımınıza yardımcı oluyoruz. Vip olarak gerçekleştirilen transfer hizmetimizden memnun kalacağınıza dair şüphemiz yoktur. Araçlarımız siz değerli misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilmiştir. Araçlarımızın tüm belgeleri bulunmakla birlikte sürücülerimiz de alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Transfer kapsamında siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz fiyat politikamız da son derece uygundur. Uygun fiyat garantisi ile sizler de keyifli ve kendinizi özel hissedeceğiniz bir yolculuk yapma imkanı elde edebilirsiniz. Mesafenin uzun olması sebebi ile bu mesafeyi taksi ile gitmek çokça maliyetli olacaktır.

İzmir Fethiye Transfer Nasıl Yapılıyor?

İzmir Fethiye Transfer için firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda nereden nereye transfer gerçekleştirileceği, kişi sayısı gibi konularda bilgi verilmektedir. Kişi başı fiyatlandırma hizmeti söz konusu değildir. Aracı kiraladığınızda sizlere verilerek olan fiyat bilgisi zaten bulunmaktadır. Ancak örneğin iki arkadaş yolculuk yapıyorsanız tutarı ikiye bölebilirsiniz. Ulaşım çözümlerinde siz değerli müşterilerine profesyonel bir hizmet vermeyi amaçlayan firmamız günübirlik olabileceği gibi ayrıca şoförlü araç kiralama gibi uzun süreli hizmetler de sunmaktadır. Adnan Menderes Havalimanı başlangıç noktasından 320 km olan Fethiye yolculuklarınızda sizler de rezervasyon yaparak firmamızı tercih edebilirsiniz. Size özel ve yalnızca sizlerin belirtmiş olduğu yolcu listesi ve şoför dışında araçta kimse bulunmayacaktır.

Call Now Button