• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla
Transfer Bölgeleri
İzmir Efes Tur

İzmir Efes Tur

İzmir Efes Tur

Dünyanın 7. Harikasına ev sahipliği yapan Efes Antik Kenti her yıl turistlerin gözdelerinden birisi olarak ziyaret ediliyor. İzmir Efes tur kapsamında ziyaret edilebilen bir yer olmakla bu sayede çok sayıda bilgi edinme fırsatı bulunuyor. Bilim, eğitim ve sanat gibi birçok konuda merkezlerden birisi olan Roma’nın en değerli kentlerinden birisidir. Kültür ve din turizmi kapsamında oldukça değerli bir konumu bulunmaktadır. Kentte bulunan yerler başlı başına gezmek için ayrı değere sahiptir. Kenti oluşturan yapıların bazıları görkemli yapısını çok büyük oranda koruyarak günümüze dek ulaşan değerli motifleri barındırmaktadır. Bu kültürel değeri oldukça yüksek olan yeri görmek ve dilediğiniz gibi gezmek adına VIP araçlarımız aracılığı ile sizlere ulaşım sağlıyoruz.

Kolay Ulaşım İmkanı ile İzmir Efes Tur

İzmir’in Selçuk ilçesinde yer alan Efes Antik Kenti barındırdığı yapılar ile odak merkezlerinden birisi. Özellikle Katolik kültürüne dair çok önemli eserleri barındırmaktadır. Dini olarak da turizm merkezlerinden birisi olarak çok değerli etkinlere dönemsel olarak yer verilmektedir. İzmir Efes tur kapsamında seyahat edilecek Celcus Kütüphanesi, Antik Tiyatro, Kral yolu ve yamaç evleri gibi çeşitli mekanlar barındırmaktadır. İzmir’den Selçuk’a seyahat sırasında yüksek güvenlikli ve konforlu bir seyahat için turlar tercih edilmektedir. Araçlarımız bu noktada beğeniyle tercih edilmekte olup her transferden sonra dezenfekte edilmektedir.

Güvenle Seyahat Edin

Seyahat edilecek yer hakkında yeterli bir bilgi sahibi olmak için turlar tercih ediliyor. Rahat ve eğlenceli bir ulaşım için ise vip ulaşım araçları kullanılıyor. Son model Mercedes Vito araçlar ile yapacağınız seyahat sırasında yalnız sizin belirlediğiniz duraklarda durmak üzere doğrudan ulaşım için tercih edebilirsiniz. Araçların TURSAB, D2 ve koltuk sigortası bulunaktadır. Araçlarımız sadece Efes değil; İzmir ve civar bölgelere yapacağınız seyahatler için tercih edebileceğiniz güvenli bir seçenektir. Araç kiralamanıza gerek kalmadan dilediğiniz yere güvenle seyahat edebilirsiniz. Araç kaptanları ise SRC ve psikoteknik belgelerine sahip uzman personellerden oluşmaktadır. Ek olarak online rezervasyon yapma imkanı ile kolayca son model teknolojiyle donatılan araçlarımızdan faydalanabilirsiniz. Siz de İzmir Efes tur ve diğer transfer ihtiyaçlarınız için arıntur.com adresimizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tags :
Call Now Button