• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla

İzmir Ayvalık Transfer

İzmir Ayvalık Transfer, Adnan Menderes Havalimanı kullanıcılarının tatil beldelerine ulaşmak için en çok kullandığı VIP hizmetlerden biridir. Marmara Bölgesi’nin en çok turist çeken bölgelerinden biri olan Ayvalık’ın yaşadığı sorunlardan biri de ulaşımdır. İzmir bölgesinden yola çıkacak biri için sorundan çok artık keyfe dönüşecektir. Geniş yelpazeye sahip araç seçme özgürlüğü ve son model araçların sağladığı konfor ile seyahat edecek kişilerin memnuniyeti önemlidir. Müşteri memnuniyeti transfer şirketleri için önemli bir görev unsuru haline gelmiştir. Uzun yola uygun olan ikram menüleri ile isteğe uygun konaklama bölge tercihleri yapılabilmektedir. Müşterilerin en çok kullandığı özel seçimler arasında büyük araçlar yer alır. Bu nedenle İzmir’den Ayvalık bölgesine seyahat eden toplulukların başını da kalabalık aileler çekmektedir.

İzmir Ayvalık Transfer, Müşterilerini Marmara’nın Cennetine Götürüyor

İzmir Ayvalık Transfer, Midilli’nin hemen karşısına kurulmuş olan tatil cenneti Ayvalık’a kesintisiz hizmette bulunmaktadır. Özellikle mahremiyete önem gösteren toplulukların rağbet ettiği yer Ayvalık’tır. Burası güzel plajları ve sakin doğası ile ziyaretçilerini büyülemektedir. Sahip olduğu tarihi dokusu ve zengin çeşitliliği ile de ziyaretçi akınının uğramaktadır. Bu eşsiz beldenin sokaklarında çizdiğiniz rotaya uygun bir şekilde seyahat etmek transfer seçeneği ile mümkündür. Doğa, tarih ve denizin iç içe geçtiği bu bölgenin Ege ile kesiştiği noktalardaki konaklama bölgeleri de turizm şirketleri tarafından tavsiye edilmektedir. Kış zamanlarındaki kasaba hayatı ve monotonluk bile tatilcilerin ilgisini çeken bir unsurdur. Bu denli güzel bir bölgeye seyahat ederken ulaşım ve iletişim sıkıntısı yaşamamak için transfer şirketlerini kullanmak en doğru tercihlerden olacaktır.

İzmir Ayvalık Transfer, Zamandan Tasarruf Sağlar

İzmir Ayvalık Transfer, Balıkesir ve diğer tüm Marmara şehirlerine en kısa yolu tercih eder. Bundan dolayı yolcuların sıkıntılı yol süreci eğlenceli bir tecrübeye ve kısa zamanlı bir tatile dönüşür. Geçirecekleri keyifli yolculukların ve kaliteli şoför deneyiminin yanı sıra konaklayacakları alana güvenle ulaşırlar. Yolculuk sırasında Tarihi Ayvalık Evlerine ve meşhur Ayvalık Sarımsak çarşısını görebilirler. Bu eşsiz beldenin simge konumlarını deneyimlemiş ve ziyaret etmiş olacaklardır. Sıcak bir yaz yolculuğunda da Sarımsaklı Plajı yolcuların dinlenme açısından tercih ettikleri yerdir. Tüm bu deneyimleri yaşamak için yapılması gereken tek şey İzmir’in Adnan Menderes Havalimanı ve terminallerinde bulunan VIP transfer şirketlerine müracaat etmektir.

Call Now Button