• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla

İzmir Selçuk Transfer

Selçuk, İzmir’in merkez bölgesine uzaklığı ve çevresindeki tatil beldelerine olan ulaşım kolaylığı ile bilinen ilçelerdendir. İzmir Selçuk transfer, transfer konusundaki en önemli husus olan ulaşım sıkıntısını ortadan kaldıran bir sistemdir. Menderes, Torbalı ve Tire gibi önemli ilçelerin yaşadıkları trafik sıkıntısı Selçuk ilçesinde fazla görülmese de yol stresinden korkan her müşteri için VIP hizmetler sunulmaktadır. Bu VIP hizmetlerin içerisinde müşterilerin kendi oluşturabilecekleri rotalar, isteğe uygun dinlenme tesisi tercihi sunulmaktadır. Ayrıca transfer hizmeti alan müşteriler şoför seçimi ve bireysel kullanma hakkı, mahremiyet hassasiyeti ve benzeri tüm detaylar seçebilmektedirler. Turistlerin en çok tercih ettiği hizmet de VIP araçların özel araç hizmetinde kullanılmasıdır. Bu transfer hattının en çok kullandığı rota da Pamucak Sahili ve civarındaki konaklama alanlarıdır.

İzmir Selçuk Transfer Konaklama Problemi

Müşteriler, İzmir Selçuk transfer tercihinden sonra en çok da konaklama konusunda problem yaşamaktadırlar. Bunun önüne geçebilmek için turizm şirketleri, transfer yapan acenteler ile anlaşmalar yaparak konaklama sorununu da ortadan kaldırmaktadırlar. Tire ve çevre ilçelerde bulunan tatil köylerindeki oteller, pansiyonlar fiyatlara dahil olarak yerel ve yabancı turistlere sunulmaktadır. Müşteriler kaliteli hizmet ve farklı araç seçenekleri ile yapacakları yolculukları detaylandırabilirler. Böylece tatilindeki stresi ve pürüzleri ortadan kaldırabileceklerdir. Sadece havalimanı ve merkez bölgelerden değil, bulundukları her konumdan bu transfer hizmetinden faydalanmakmümkündür. Müşteriler VIP ve normal hizmet fark etmeksizin güvenilir yolculuktan yararlanabilmektedirler. Eğitilmiş şoförlerin de hizmetiyle bu eşsiz bölgede tatil yapmak ve yolculuk problemini ortadan kaldırmak mümkündür.

İzmir Selçuk Transfer İle Kültürel Geziler

İzmir Selçuk transfer, müşterilerine özgün rotalarla beraber eşsiz bir yolculukla deneyim kazandırmayı vaat etmektedir. Bunların en başında gelen ise dünyanın yedi harikasından biri olan Efes Antik Kenti’nin ulaşım rotasında bulunmasıdır. Turist akınına uğrayan ve haliyle trafik sorunu yaşayan bu bölgede yol ve konaklama sorunu yaşamak istemeyen her müşteriye eşsiz hizmetler sunulmaktadır. Bu bölgelerde çalışan her transfer şoförü, bölgeyi iyi deneyimlemiş ve müşterilerine de rehberlik edecek seviyeye gelmiştir. Antik Roma’nın kalıntılarını taşıyan bu miras ilçe, sadece turizm konusunda değil ulaşım konusunda da her kitleye uygun çözüm oluşturabilecek ortama sahiptir.  Müşterilerin rota üzerinde görülebilecek tüm yerlerin seyir zevkine dahil edildiği eşsiz yolculuğun keyfini çıkartmaları sağlanmaktadır. Ayrıca, güvenilir yolculuğu sağlamak bu filoların da en büyük misyonlarındandır.

Call Now Button