• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla
Transfer Bölgeleri
İzmir Ayvalık Transfer

İzmir Ayvalık Transfer

İzmir Ayvalık Transfer siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bir tanesidir. Kaliteli ve güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerine hizmet veren firmamız ulaşım noktasında en uygun alternatifleri sizlere sunmaktadır. Yolcularımızı randevu saatinde karşılayarak stresten uzak ve yetişme korkusu olmadan güvenli bir seyahat imkanı sunulmaktadır. Ayrıca covid-19 sonrasında ulaşım çözümlerinde bazı farklılıklara gidilmiştir. Hijyenik temizliği yapılarak araçlarımız güvenli bir şekilde sizleri bulunduğunuz noktadan alarak Ayvalık’a götürmektedir. Kaliteli ve rahat, aynı zamanda Vip ulaşım deneyimi yaşamak isteyenlere özel olarak sunulan bu hizmet ile birlikte sizler de rahat bir şekilde yolculuk yapma imkanı elde edeceksiniz.

İzmir Ayvalık Transfer hizmeti dahilinde güler yüzlü şoförlerimiz sizleri karşılamaktadır. Yolcularımızın talep ve istekleri doğrultusunda filodaki araçlar sunulmaktadır. Kimi klasik, kimi çok koltuklu, kimi geniş ve spor araç gibi farklı tercihler bulunmaktadır. Bu yolculuklarda araçların marka ve modelleri fark etmeksizin ortak nokta rahat ve güvenli bir yolculuk deneyimi yaşamanız olmaktadır. Kişisel geziler, iş seyahatleri, aile gezileri, düğün ve nişan gibi organizasyonlarda hem iş arkadaşlarınız, hem de aileniz ile birlikte tercih edebileceğiniz bu ulaşım alternatifi aslına bakılırsa son derece kestirme yollardan bir tanesini sunmaktadır. Ayvalık Balıkesir’in güzel ilçelerinden bir tanesi olup Midilli adasının tam karşısında yer almaktadır. Zengin ve çam ortamları bakımından zengin olan bu ilçe hem iş seyahatleri hem de tatilcilerin ortak noktası olmaktadır.

İzmir Ayvalık Transfer ile sizler de Ayvalık tatilinizi konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz. İzmir’de Havalimanından indikten sonra ellerinizde valizlerin olması çok yorulmanıza sebep olur. Henüz tatiliniz başlamadan tatile çıktığınıza pişman olursunuz. Tüm bu sorunları ortadan kaldıran, sizlere keyifli ve konforlu bir ulaşım imkanı sunan firmamız aynı zamanda hızlı bir ulaşım da sunmaktadır. Araç beklemenize gerek kalmaz. Çünkü araçlarımız sizleri bekler.  Aynı zamanda tek başına ya da sevdikleriniz ile konforlu bir yolculuk geçirmiş olursunuz. Sizler de firmamız ile iletişime geçerek hemen rezervasyon yaptırabilir, keyifli, konforlu ve son derece güvenli bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Call Now Button