• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla
Transfer Bölgeleri
İzmir Şoförlü Araç Kiralama

İzmir Şoförlü Araç Kiralama

Gideceğiniz lokasyona güvenli ve diğer yöntemlere göre daha konforlu bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan hizmet İzmir Şoförlü Araç Kiralama olmaktadır. Özel günlerde ve genellikle iş seyahatlerinde sıklıkla karşımıza çıkan bu hizmet aslında bir paket olarak düşünülebilir. Araç kiraladığınızda aracı teslim alır ve aracı kendiniz kullanırsınız. Fakat bu tarz bir hizmet ile araç kiralamanın yanı sıra aracı kullanacak kişi yolculuk boyu sizlere eşlik eder. Özel günlerde, araç kullanmak istemediğiniz durumlarda ya da şehre yabancı olup yolları bilmediğiniz hallerde şoförlü araç kiralama hizmetleri sizlere büyük kolaylıklar sunacaktır. Trafiği bilen, işin ehli ve profesyonel bir şoför eşliğinde İzmir seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Şoförlü Araç Kiralama hizmeti genellikle taksiler ile karıştırılabilmektedir. Taksiler gideceğiniz mesafe kadar sizlerden ücret alırlar. Araç standartları bellidir ve seyahat aslına bakılırsa bir tık daha konforsuzdur. Ayrıca taksiler sadece sizi istediğiniz noktaya bırakırlar ve böylece seyahatiniz de sona erer. Fakat şoförü olan araçları uzun süre kiralayabilirsiniz. Kendi şehrinizde bu tarz bir hizmeti tercih edebileceğiniz gibi şehirlerarası seyahatlerinizde de bu hizmeti kullanabilirsiniz. Tüm şartların belirlenmesinden sonra hizmeti satın almanız son derece kolay olacaktır. Şoförlü araç kiralama hizmetinde de elbette ki bazı şartlar söz konusu olur. İşlemleri tamamlamanız sonrasında aracınız sizlere gönderilir.

İzmir Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Fiyatları Pahalı Mı?

İzmir Şoförlü Araç Kiralama noktasında pek çok kişinin merak ettiği konulardan bir tanesi de elbette ki fiyatlar olmaktadır. Araç modeli, kiralama yapacağınız gün sayısı gibi faktörlere bağlı olarak fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu doğrultuda farklı firmalardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Hizmet kalitesi arttıkça fiyatlar da doğrudan artış gösterecektir. Firmaların indirim sürelerini takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda yakıt, otoyol, köprü gibi ekstra ücretleri de göz önüne almalısınız. Ekstra yapılacak olan sözleşmeler ile fiyat belirlemesi yapan da pek çok firma bulunmaktadır. Dönüş yolu da işin içine katıldığında firmamız sizlere net bir fiyat verecektir. Sabit bir fiyat olmamasının yanı sıra en uygun fiyatları ve profesyonel hizmeti sunacak olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button