• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla
Transfer Bölgeleri
İzmir Meryemana Tur

İzmir Meryemana Tur

İzmir Meryemana Tur

Birkaç günlüğüne bile olsa tatil yapıp işin stres ve yorgunluğunu üzerinizden atmak harika olacaktır. İzmir Meryemana tur araçlarımız ile sizler için en uygun ulaşım fırsatlarını sunuyoruz. İzmir’in kültür turizmi odak noktalarından birisi olan yer yıllardır ziyaretçilerini ağırlıyor. Meryem An Evi, Bülbül dağı üzerinde yer alan önemli kutsal mekanlardan birisidir. Selçuk’a dokuz kilometre uzaklıkta bulunur. İsa’nın ölümünün ardından St. John, Meryem Ana’yı Efes’e getirdiği belirtilmektedir. Yapılan araştırmaların sonucunda Meryem Ana’nın hayatının son günlerini bu evde geçirdiği sonucuna ulaşılmıştır.

İzmir Efes ve Meryemana Tur Araçları

Efes Antik Kenti gezilecek yerleri ile turistlerin odak noktalarından birisidir. M.Ö 8000 yıllık geçmişi ile Roma İmparatorluğu dahil eski uygarlıklara ışık tutuyor. Roma İmparatorluğu’nun Asya’daki başkenti olan merkez üzerinden yıllar geçmesine rağmen şah eserler barındırıyor. Kral yolu, antik tiyatro, kütüphane ve yamaç evleri burada kalıntıları bulunan yerleri oluşturuyor. Efes Meryem Kilisesi yine burada gezilmesi gereken Hristiyanlar için en kutsal sayılan yedi kiliseden birisini oluşturuyor. İzmir Meryemana Tur araçlarımız Selçuk’ta bulunan Efes Antik Kenti gibi çeşitli turistik merkezlere da ulaşım sağlama imkanı sunuyor. Özellikle Selçuk’ta yer alan Celsus Kütüphanesi tüm görkemi ile ziyaretçileri büyülüyor. Günümüze dek büyük çoğunluğu kalan yapı önemli düşünürlere de ev sahipliği yapmıştır.

Vip Ulaşım ile Güvenli ve Kolay Seyahat

Meryem Ana Evi ve Efes Antik Kenti İzmir’in Selçuk ilçesinde yer alıyor. Yaklaşık 3 km mesafedeki yeri ziyaret etmek için genellikle araç tutmak tercih ediliyor. Vip ulaşım imkanı sunan firmamız İzmir Meryemana Tur ve çeşitli mekanlara geziler için en yüksek kalitede sunduğumuz araçlarımızın TURSAB, D2 belgeleri bulunmakla beraber koltuk sigortası da bulunuyor. Araç kaptanları ise SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptir. Ayrıca günümüz seyahat şartları göz önünde bulundurularak her transferin ardından araçlarımız dezenfekte edilmektedir. Araçlar VIP Mercedes Vito olup siz kullanıcıları için maksimum konfor sunmakta, düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Uzman ve alanında tecrübeli ekimiz ile sadece tur değil, havaalanı için transfer araçları da sunmaktayız. Alaçatı, Kuş adası, Dikili, Foça ve Efes gibi İzmir’in daha birçok turistik merkezine araç sağlamaktayız. Siz de arintur.com adresinden bizimle iletişime geçebilir; ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Call Now Button