• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla
Transfer Bölgeleri
İzmir Çeşme Transfer

İzmir Çeşme Transfer

İzmir Çeşme Transfer hizmeti sunan firmamız sizlerin daha konforlu bir şekilde yolculuk yapmanıza imkan tanımaktadır. Transfer sektörünün öncüsü konumunda yer alan firmamız bu hizmeti siz değerli misafirlerine ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Araçların lüks ve vip olması kafalarda soru işaretine sebep olmaktadır. Taksiden daha pahalı olduğunun düşünülmesi de bu soru işaretlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Transfer ücretleri taksilerden daha uygundur. Alanında uzman kadromuz ile 1. Sınıf transfer hizmeti sunan firmamız konfor ve güvenlik açısından da beklentileri karşılamaktadır. Yeni model araç filosu ile siz değerli misafirlerine hizmet sunan firmamız temiz ve güvenli araçlar ile rahat bir yolculuk fırsatını sizlere hediye etmektedir. Sürücülerimizin tamamı yetki belgelerine sahiptir.

İzmir Çeşme Transfer Özellikleri

İzmir Çeşme Transfer yapacak olanların merak  ettikleri pek çok konu bulunmaktadır. Herhangi bir noktadan sizleri alarak yine Çeşme’de dilediğiniz noktaya konforlu bir şekilde sizlere götürecek olan araçlarımız ile taksiden daha rahat ve ekonomik bir hizmetin de keyfini çıkarabilirsiniz.

  1. Uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet
  2. Extra ücret farkı bulunmaz.
  3. Uçak rötar yapsa dahi ücretsiz bir şekilde bekleme
  4. Araç içinde nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilme opsiyonu
  5. Toplam ücretler
  6. Ücretsiz çocuk koltuğu
  7. 365 gün 24 saat online ya da telefon ile rezervasyon

Sizler de bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

İzmir Çeşme Transfer Nasıl Yapılır?

İzmir Çeşme Transfer yapabilmek için ilk olarak firmamız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Kesintisiz ve konforlu bir şekilde özel araçlar ile hizmet veren firmamız ile iletişime geçtiğinizde transfer günü, kişi sayısı, varış noktası gibi bilgiler noktasında karara varılıyor. Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi olan firmamız aynı zamanda günü birlik ya da uzun süre de hizmet vermektedir. Şirketimiz müşteri memnuniyetine önem vermesi, yeni araç filosu, deneyimli ekibi ile sizlerin memnuniyetini önemsemektedir. Sizlere adeta evinizdeymiş gibi hissettirecek olan firmamız ile sizler de konforlu ve aynı zamanda güvenli bir yolculuğun tadına varabilirsiniz.

Call Now Button