• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla

İzmir Aydın Transfer

İzmir Aydın Transfer, sadece şehir merkezine değil bölgedeki tüm ilçeleri de kapsayan geniş bir yelpazeye hizmet etmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ya da başka bir terminalden transfer hizmetini satın alan her müşteri, bulunduğu bölgeden Aydın’ın her kesimine kesintisiz bir şekilde yolculuk yapabilir. Özellikle tercih edilen bölgeler Sultanhisar ve Yenihisar ilçeleri olmaktadır. Bu bölgelere güvenilir ve kaliteli hizmet sunabilmek için tüm turizm şirketleri filolarını genişletmeye karar vermişlerdir. Bu nedenle diğer ilçelere nazaran bu ilçelere ulaşım sağlamak oldukça kolay ve pratiktir. İzmir’den diğer şehir ve bölgelere transfer yapan her hat gibi burada da kaliteli araçlar ve VIP servis hizmeti dikkat çekmektedir.

İzmir Aydın Transfer Ege Bölgesi’nin En Prestijli Filolarına Sahiptir

İzmir Aydın Transfer, şehir nüfusu ve turist akımının en çok yaşandığı iki şehir olan İzmir ve Aydın arasında çalışmaktadır. Transfer hizmeti için filodaki araç sayısı oldukça fazla ve seçenekleri geniştir. Bu araçlar Aydın’ın nezih bölgelerine seyahat edenlerin tercihi olmuştur. Kalabalık ailelerin tercih ettiği SUV ve panelvan cinsi araçlar sürüş ve hizmet kalitesi standartların üzerindedir. Özellikle de son model araçlar tercih edilmektedir. Bu araçlar İzmir ile Aydın arasındaki yaklaşık yüz seksen kilometrelik uzun yolculuğun da konforlu geçmesine zemin hazırlamaktadır. Özellikle toplu taşıma ve şehirler arası otobüslerin kalabalık sebebiyle bulunamadığı zamanlarda transfer filosu ön plana çıkmaktadır. Işık hızı ile hizmette bulunan transfer filosu, Aydın’a gidecek yolcular için eşsiz bir çözümdür.

Bitmeyen Trafik Çilesinin Çözümü İzmir Aydın Transfer

İzmir Aydın Transfer hattını kullanmış müşterilerin de bileceği üzere konforlu hizmetin asıl yapı taşı trafik sorununa çözüm üretmekten geçer. İki yüz kilometreye yakın mesafelerde seyahat edecek bir kimsenin kabusu olan trafik, aile sayısındaki artışla da çekilmez bir hal alır. Bu soruna çözüm olarak sunulan araç içi eğlence ve kesintisiz hizmet ile yolcular konforlu bir şekilde konaklayacakları yere ulaşırlar. Özellikle çocuklu ailelerin sorunu olan uzun yolculuk da büyük araç hizmeti sayesinde çözüme ulaşmaktadır. Trafikten arda kalan vakti tasarrufla harcayan deneyimli şoförler ile hizmet sunulmaktadır. Deneyimli şoförler farklı alternatif ve kısa güzergahlar ile de müşteri memnuniyetini kazanmaktadırlar. Bu nedenle İzmir bölgesinden Aydın kentine seyahat edecek olan kişilerin transfer seçeneğini kullanmaları tavsiye edilir.

Call Now Button