• +90 531 793 1009
  • info@arintur.com
  • İzmir, Aydın, Muğla
Transfer Bölgeleri
İzmir Foça Transfer

İzmir Foça Transfer

İzmir Foça Transfer

Ege’nin en beğenilen yerlerinden birisi olan Foça, doğal ve tarihi güzellikleri ile dikkat çeken turistik merkezlerden. Hemen her mevsim ziyaretçilerini ağırlayan yer özellikle bahar ve yaz aylarında oldukça fazla ziyaretçiye sahip. İzmir Foça transfer ihtiyacınızı karşılayacak VIP araçlarımız ile konforla seyahat edebilirsiniz. Sadece sizin belirlediğiniz duraklarda duracak ve sizi üst düzey güvenlik ile dilediğiniz yere ulaştıracak araçlarımız mevcuttur. Foça’ya araçla ulaşım çok rahat olup bunun farklı avantajları bulunmaktadır. Bunlardan birisi kuşkusuz birbirinden güzel koyları ziyaret etme imkânı sunmasıdır.

İzmir VIP Ulaşım

İzmir ve Foça arası mesafe yaklaşık olarak 70 kilometredir. Bu sebeple bir araçla ulaşım sağlanması tavsiye edilmektedir. Eski ve Yeni Foça olmak üzere dilediğiniz adrese ulaşımı araçlarımız ile sağlayabilirsiniz. Foça transfer isteğiniz üzerine burada en gözde olan aktiviteler olan yüzmek için plajlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Hanedan, Sazlıca, Voodoo, Mambo gibi çeşitli isimlerde bulunan plajlara ulaşabilir; aileniz veya sevdiklerinizle dilediğiniz gibi bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Ulaşım noktasında Foça’da genellikle bisiklet tercih edilmektedir. Fakat bulunduğunuz konuma göre araçla seyahat etmeyi gerektiren mesafeler bulunmaktadır. İzmir ile Foça arasındaki ulaşım için kuşkusuz tercih edilecek en rahat ulaşım aracı arabadır. Son model Mercedes Vito VIP araçlarımızı tercih ederek sevdikleriniz ile hiç yorulmadan kısa sürede seyahatin keyfine varabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli Ulaşım

Eski Foça, Ege’de en çok ziyaret edilmek istenen adreslerden birisi. Ara sokaklarında tarihi ve beklenmedik birçok güzelliği barındıran bu yere seyahat etmek hafta sonunuzu çok daha keyifli hale getirebilir. Huzur bulmak ve yoğun hayatın stresini atmak isterken seyahatiniz için zor yollar seçmenize gerek yok. Sizi dinlendirecek olan tatilinizi ulaşımda oldukça rahat ve güvenli bir araç seçerek çok daha iyi hale getirebilirsiniz. Son model VIP araçlarımızın TURSAB belgesi bulunmakta olup koltuk sigortası da yer almaktadır. Araçlar her transferin ardından dezenfekte edilerek yüksek sağlık koşulları ile seyahat etme imkanı verilmektedir. İzmir Foça transfer ve ulaşım hizmetleri için arıntur.com adresimizden bizlere ulaşabilir; online olarak kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Call Now Button